Logo

Nov apartman po EKSTRA cena za turisti

Број на оглас: 3310809 | Објавен на: 20.10.2019, 19:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 40 m²

Спрат: 2

Греење: Друго

Цена: 400 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Апартман Весна се наоѓа во строгиот центар на Охрид до самиот пазар и чаршијата, на 5 мин пеш до езеро и шеталиштето покрај езерото во близина на маркети, пазари, продавници и се потребно. Во апартманот може да се сместат од 1-4 лица. Истиот се наоѓа на втор кат во нова зграда со лифт. Опремен е со кујна,бања,телевизор и кабелска телевизија,бесплатен интернет и паркинг простор.

Цена за двајца: 500 денари по особа,
Цена за теројца: 450 денари по особа,
Цена за четворица: 400 денари по особа
Адреса:Абас Емин 13
Повеќе информации на тел 078595228, или ВИБЕР НА 077543021.

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Boge

Потврден огласувач