Оглас за работа во Авто Школа Ива Обука
По Договор
03.07.2019 14:42

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Останато

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Слабо

позиција: инструктор

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Aвто Школа Ива Обука
Потврден огласувач
078243414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам