1 / 8
Sobi vo centarot na Ohrid
500 МКД
28.12.2021 15:36

Охрид / Охрид

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Се издаваат соби во строгиот центарот на Охрид со сопствен паркинг. За повеќе информации јавете се на 077 862 420

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Suzana
Потврден огласувач
077862420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам