1 / 3
Телефонска централа Siemens HiPath 1120
199 €
30.11.2020 10:19

Карпош / Скопје

2 влеза, 8 излеза (4 дигитални, 4 аналогни)
Вкључено 4 дигитални телефони Siemens OptiPoint 500 и 4 аналогни Siemens Euroset 2015

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Останато

Се продава од:

Д.
Потврден огласувач
078351711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам