1 / 1
Niva za plac na Balkanska
5 €
Цената е фиксна
16.09.2022 16:29

Штип / Штип

Квадратура:

3478 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam niva na Balkanska, pogodna za gradba na kukja i slicno,mozna podelba na dva dela. KP 789/2, KO Cardaklija, cist imoten list.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

x
Потврден огласувач
078 324 453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам