Logo

Bandazi R15 5x100 Golf 4

Број на оглас: 3311157 | Објавен на: 12.09.2019, 16:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se odlicni pasuvat na Golf 4 Bora za poveke info na 070/624/920

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  antonio

Потврден огласувач