Priroden Malesevski Borov Sirup
300 МКД
16.09.2019 14:31

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava priroden Malesevski Borov Sirup. Pomaga za Bronhitis, Astma, Procistuvanje na belite drobovi...

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
078868676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам