1 / 11
Батериски прскалки, Моторни прскалки,PRSKALKI
2 МКД
Цената не е фиксна
13.06.2022 07:05

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП 071367690
ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА КОМБИНИРАНИ БАТЕРИСКИ ПРСКАЛКИ ОД 16Л И 20Л СО ПОВЕЌЕ БРЕНЕРИ И 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА.
ИСТОТАКА ВРШИМЕ ПРОДАЖБА И НА МОТОРНИ БЕНЗИНСКИ ПРСКАЛКИ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК.Исто така може да се приклучи и атомизер за поголем притисок и опсег.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Се продава од: Претпријатие

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП
Потврден огласувач
071367690
077823092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам