1 / 4
ADAM`S salonki
800 МКД
11.05.2022 08:25

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Сандали и кломпи

Големина:

38

Боја:

Црна

Elegantni salonki od crn saten na Adam,s shoes.
Samo noseni bukvalno na dva casa na edna svadba.potoa ja smeniv toaletats i kondurite.
Visoka stikla na platforma se
Kupeni mnogu skapo.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам