1 / 1
Fm Modulator Bluetooth usb sd
400 МКД
31.08.2019 22:58

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

🎶🔈🎼Не можете да пуштите музика од USB или SD картичка во вашиот автомобил?
Немате Bluetooth конекција на вашето авто-радио за да го поврзете мобилниот телефон?
Побарајте го Garg7 MP3 fm Modulator Bluetooth адаптерот и овозможете си уживање и безбедна комуникација додека возите.
нарачајте! 👉 тука во инбох испорака низ цела Македонија 🚚🚚🚚. Цена 400ден.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Bluetooth додатоци

Се продава од:

Ercan Muaremov
Kocani
Потврден огласувач
075917609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам