Baram Pecivar
1 €
04.07.2019 12:22

Охрид / Охрид

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Основно + Професија

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Pekara od Ohrid ima potreba od pecivar

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075420301
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам