1 / 2
INOKSEN industriski muljac(bez el.m.)
1 МКД
Цената не е фиксна
07.07.2019 15:05

Кавадарци / Кавадарци

Tezok e 105kg, inokx, so odlicna osovina i lageri,
Celiot e inox,

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Sashka Borizovska
Потврден огласувач
070426838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам