1 / 4
Iznajmuvam kamp prikolka vo avto kamp As vo Struga
800 МКД
04.07.2019 13:19

Струга / Струга

Iznajmuvam prikolka vo avtokapm As vo Struga so 2 edinecni krevti i eden bracen, so golema terasa, blisku do plaza i toalet. Prikolkata e vo odlicna sostojba i e komplet namestena.
Cena 800denari od den.
kontakt - 078339834

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
078339834
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам