Logo

Muteri za aluminiumski bandazi za toyota

Број на оглас: 3311894 | Објавен на: 13.10.2019, 14:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Avensis

Tип на делови: Осовина /Предница тркала

Цена: 100 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


20 muteri za Toyota za alu bandazi extra kvalitet. 100 den. Parce. Kontakt 078-418-236

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач