Logo

Се продава Стан во Струмица Stan vo Strumica

Број на оглас: 3311906 | Објавен на: 20.07.2019, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 55 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2014

Година на реновирање: 2014

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Северозапад

Адреса: Ул. Климент Охридски

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продавам нов невселен двособен стан во Струмица. Станот е 55m2 + подрум,едно купатило спална и дневна соба со кујна и балкон.
Се наоѓа на ул.Климент Охридски транзитен пат (Здраврц Маркет)

Телефон за контакт: 070-653-515 Драги

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ab

Потврден огласувач