Logo

OPEL ASTRA 1.3cdti EKO FLEX 88000km***NOVA***

Број на оглас: 3311925 | Објавен на: 16.08.2019, 12:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 6.799 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo besprekorna sostojba karoseriski e prva boja na realni kilometri potvrdeno so servisna kniska novi gumi napraveno komplet servisi.
Plateni se site davacki do registracija.
*****AVTO PLAC BARON*****

Огласи од: AVTO BARON

AVTO BARON

HRISTO TATARCEV 276
Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  AVTO BARON

Потврден огласувач