1 / 7
Sketchers - Flex Sole
400 МКД
25.11.2019 23:07

Бутел / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

35

Боја:

Сива

Udobni, flex sole (elasticna dolna strana, ona sto e kako so recki), socuvani, kvalitetni patiki.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Мирко
Потврден огласувач
00491639241788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам