1 / 11
SCANIA R 420 euro 5
13.500 €
Цената не е фиксна
19.07.2019 13:00

Виница / Виница

Se prodava Scania R 420 ,Euro 5 od 2008 Godina, so pominati 1 milion km, Voziloto e mnogu socuvano, so Kompletna Servis vo scania bugarija ima 6 gumi novi,smeneti se 4 diska,smeneta e lamelata potisnata ploca i drugio lager ,Mometalno vozi svecka germanija. Mozete i na viber 00491717102433

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

hristijan gligorovski
Потврден огласувач
00491717102433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам