1 / 10
Деловен простор
1 €
24.02.2022 08:58

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

125 m²

Греење:

Централно

Се издава деловен простор на атрактивна локација во центарот на градот(плоштад Слобода).


Објектот располага со:
-лизгачка влезна дупла врата
-два тоалета
-кујна
-подно греење
-вентилационен систем
-касетни плафонски единици за разладување и греење со надворешни единици
-шалтерски пулт
-систем за видео надзор со 13 камери и снимач HIKVISION
-алармен систем (ПП сензори, противпровални сензори, glass brake сензори, вибро сензори, сирена, алармна централа со експандер)

Повеќе информации на тел: 070210124

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Коце
Потврден огласувач
070210124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам