1 / 9
APARTMAN OHRID so 2 SPALNI SOBI АПАРТМАН ОХРИД
1 €
Цената не е фиксна
26.08.2022 16:41

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Издавам комплетно опремен АПАРТМАН- стан во куќа потполно засебен
2 Спални соби,
Купатило
Голема дневна
Кујна со трпезарија (комплетна)
Тераса
TV кабловска
WiFi internet
Проточен бојлер (24 часа топла вода) пешкири, фен....
ПАРКИНГ
Идеално за 2 пара,
Или фамилија со деца....
Одлична Локација : ул. Карпош Војвода бр 35.
На 10 -15 мин ПЕШАЧЕЊЕ до центар
На 1- 2 мин. со автомобил.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава / Можна е замена од:

Dimce1
Потврден огласувач
078476138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам