1 / 2
Продавам бандаш со гума
3.500 МКД
Цената не е фиксна
05.07.2019 14:53

Штип / Штип

Се продава бандаш со гума возена 1 месец 7.00-16 големина марка сава

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078213867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам