Logo

Nov xiaomi redmi 6!!

Број на оглас: 3312647 | Објавен на: 15.07.2019, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: 6

Боја: White

Интерна меморија: 2 GB

РАМ меморија: повеќе од 8 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 7.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov voopstp nekorosten Xiaomi redmi 6 white/gold.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач