1 / 5
pc-case
220 €
06.07.2019 06:46

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

80 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

core 2 duo 3.2 Ghz memory 4G DDR 3 1333 MHZ Graphic kard afox GT 520 1024 DDR 3 cpu coller master

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

meli
Потврден огласувач
071854802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам