1 / 7
frizider za slatki
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.03.2023 22:29

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

NOV FRIZIDER ZA SLATKI PERFEKTEN
MNOGU EKONOMICEN MOTOR
SO ITALIJANSKO LADENJE
SO NAVLAZNUVANJE ZA PODOLG ROK NA PROIZVODITE
GARANCIJA 1 GOD
OBEZBEDEN SERVIS CELO VREME

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

САШО
Потврден огласувач
078264917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам