1 / 4
Se prodavaat placevi ,nas.22 Dekemvri
По Договор
25.02.2022 00:14

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1158 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat dva placa 4993/5=1158m2 i 4993/4=849 m2 so vcrtani markici za gradba,izleguvaat na dve ulici.Nas.22 Dekemvri (sproti kasarnata na magistralniot pat) ul.Joakim Krcovski.Za podetalni informacii 076 532 594 Blagoja

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
078320678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам