1 / 8
MAZDA 6
1.550 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.08.2022 15:57

Кратово

Марка:

Mazda

Модел:

6

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mazda 6 (2.0d) 121k.s so odlicen motor bez nikakva mehanicka mana redovno servisirana, golem servis napraven pred 1000 km,tempomat 2 kljuca

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Vase
Потврден огласувач
078444827
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам