1 / 12
Elementi za Ogradi Ferfurje.
300 МКД
22.10.2022 20:13

Радовиш / Радовиш

Golem izbor na Elementi za Kovana ograda i Kvadratni sipki 12×12 , 6 mt dolgi kovan.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

selattin
Потврден огласувач
075664156
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам