1 / 6
Can am spajder 2011god.
123 €
Цената не е фиксна
28.02.2021 21:29

Охрид / Охрид

Марка:

Can Am

Вид:

Останато

Година:

2011

Модел:

Spajder

Километри:

5000

Can am spajder 2011godina 1000kubici registriran,servisiran vo odlicna sostojba!!!
Samo za seriozni kupuvaci!!!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071362200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам