1 / 1
Prodavam Niva/ Продавам нива
1 €
Цената е фиксна
06.07.2019 21:27

Теарце / Тетово

Квадратура:

4500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo s.Gjepciste (mesto vikano ograda).Nivata e so pat I dokumenti. cena po dogovor!! 09-18 h. Slavco

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Slavco
Потврден огласувач
077569061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам