1 / 4
Bluetooth Zvucnik Waterproof
650 МКД
24.11.2019 14:05

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Bluetooth звучници Waterproof.

⤵️ Екстра чист и квалитетен звук без шиштење и слично.

◾️ Се поврзува преку Bluetooth со телефон
◾️ Прима мемориска картичка
◾️ USB Порт
◾️ Се поврзува со AUX кабел

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Kais - Gradnik za kuce

499 МКД

Celicna sajla za vlecenje

599 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам