Logo

pecka za greenje

Број на оглас: 3314034 | Објавен на: 16.09.2019, 22:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


se prodava pecka za greenje ispravna 4,5kw

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  xxx

Потврден огласувач