1 / 4
Fen za Hoteli - Apartmani - Sobi
1.299 МКД
30.01.2023 13:14

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Фен за коса со фиксна база

☑ Моќност: 1300w.
☑ Автоматско исклучување при поставување во база.
☑ 2 Подесувања на брзината на вентилаторот.
☑ Погоден за хотели, ресторани, апартмани или за домашна употреба.
☑ Должина на кабел: ± 90cm.
☑ Вклучени три завртки за монтажа.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Хотели

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Polnac - Qualcomm Quick 3 USB Charger

499 МКД

Profesionalni spojki - iglicki

750 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам