1 / 2
Rezervar za nafta od DAF
9 €
Цената не е фиксна
12.08.2021 09:37

Битола / Битола

Rezervar za nafta 900 litri aluminski ispraven so se sonda i plovak za pokazuvanje i zastitna kapaćka i drzaci

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075352577
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам