1 / 4
Prodavam kamion Man
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.07.2019 20:49

Гази Баба / Скопје

Kamionot e 1997 godina, socuvan so registracija do avgust. Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Tonce Stojanovski
Потврден огласувач
078296182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам