1 / 1
***SOBI***
450 МКД
04.08.2022 10:39

Охрид / Охрид

Квадратура:

70 m²

Спрат:

2

Греење:

Нема

Собите во Охрид се наоѓаат на ул. Питу Гули во непосредна близина на Автобуската станица на главна улица. Имаат сопствен паркинг,комплетно опремени кујни, интернет и кабелска ТВ.
Собите се двокреветни, трокреветни и петтокреветни со балкони.

Кабелска телевизија ( во секоја соба)
Ви-Фи безичен неограничен интернет
Бањи со топла вода 24/7.

Местоположбата и комодитетот овозможува мирен и удобен престој.

Цената е 400 денари по особа .
.

За повеке информации и резервации обратете се на тел. 077/ 719-797 и 078 232 047, после 15 часот.

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Goce
Охрид
Потврден огласувач
077593608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам