1 / 10
Apartmani&sobi
300 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.09.2019 06:38

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Apartmani i sobi vo centarot na Struga

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Nine
Потврден огласувач
070394948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам