Logo

BMW 520D 2007 GODINA FULL

Број на оглас: 3314697 | Објавен на: 25.09.2019, 08:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 520

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 8.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e so kompletna oprema, koza,navigacija,i mnogu drugi raboti, BMW e i normalno sve da ima 😃servisirana sega i seta oprema funkcionira bezprekorno, pominati 220 000km.
CENA 8900EURA
Barajte go ovoj broj, negova e kolata.
Adem 078/289-766

 Скопје    Општина:Арачиново

Прати Е-Маил

 Zivko

Потврден огласувач