1 / 1
LapTop Acer e5-573 za delovi
3.000 МКД
30.06.2021 19:30

Карпош / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

LapTop Acer e5-573 za delovi ima se sto vi treba BARAJTE NA 070379742

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070379742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам