Logo

Се продава Opel Corsa 1.2.

Број на оглас: 3314905 | Објавен на: 24.08.2019, 12:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 43 kw / 58 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Opel Corsa 1.2 1995г, регистрирана до 9 Месец, нов акумулатор под гаранција, има и вградено плински уред, колата нема мана пали вози со реални километри, на незе се си функционира.

ИНФОРМАЦИИ НА МОБИЛЕН: 078 451 505 Орде

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  filip

Потврден огласувач