1 / 6
Mercedes Vaneo 1.7cdi Per pjes za delovi
11 €
03.03.2023 10:53

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

Vaneo

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

67 kw / 91 ks

Per pjes
Za delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nevo
Потврден огласувач
071220065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам