1 / 1
Dukjan Na Top Lokacija
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.10.2019 19:24

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Se prodava Dukjan Do Bazaro vo Cair.I
So pov.od 2*35m²

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Limani
Потврден огласувач
070329800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам