1 / 12
Top apartmani vo centarot na Ohrid
1 €
Цената не е фиксна
07.08.2022 21:54

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2014

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

bul Turistichka 69

Se izdavaat 2 top namesteni apartmani vo centarot na Ohrid, sekoj apartman so 2 sobi I kapacitet za smestuvanje 4-5 osobi, so moznost za dopolnitelno leglo. Kompleten kujnski I toaleten pribor (krpi, kupka,sampon, tecen sapun). Apartmanite se vednas na minuta do carsijata a pred zgradata se naogja postrojka koja vodi do plazite. Slobodno parking mesto na Turisticka, market, pekara. Cenata varira vo zavisnost od dolzinata na prestoj, broj na osobi kako I termin na rezervacija.
Eden apartman sloboden od 12.08

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ivo
Потврден огласувач
077847435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам