1 / 12
Nova kukјa pozadi EVN
200.000 €
06.10.2021 18:01

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

130 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Pozadi EVN

Se prodava NOVA kukja pozadi "EVN"

Kukjata e so Podrum + Prizemje + 1 kat.
Posebno garaza i dvor.

Kat: 120 m2 - x2
Dvor: 130 m2

Vkupno Plac: 250 m2

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142 (Olja)
070/381-888 (Elinor)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам