1 / 11
*** APARTMAN OHRID АПАРТМАН ОХРИД ***
1 €
26.08.2022 15:25

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централо

Izdavam kompletno opremen apartman vo Ohrid
na prizemje , potpolno zaseben
terasa - dvor samo za toj apartman
Kupatilo, protocen bojler (24 casa topla voda) peskiri,
Wc
Tv kablovska
Kompletna Kunja

WiFi internet
PARKING

Одлична Локација : ул. Карпош Војвода
На 10 -15 мин ПЕШАЧЕЊЕ до центар
На 1- 2 мин. со автомобил.

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Dimce1
Потврден огласувач
078476138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам