1 / 4
Kukja na 3 sprata so golem dvor
349.990 €
17.03.2022 17:37

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

500 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

360 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Tetovcanka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka.
_______________
▪️ Katnost: Po+3+PK
▪️ Plac: 500m2
▪️ Dvorno mesto: 360m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 420m2
▪️ Podrum
_______________
▪️ Kucata e na 3 sprata so golem dvor.
▪️ Kucata ima 2 vleza i mozhe da se koristi kako 3 zasebni stana.
▪️ Raspored na kat: salon + 2 spalni sobi.
_______________
Cena:
➧349.990€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kuca vo Tetovcanka

305000 €

Nova kukja vo naselba Potok

130000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам