Masina za molzejne kravi
222.222 €
17.01.2023 16:29

Прилеп / Прилеп

Se prodava masina za molzejne na kravi ispravn cena po dogovor mozi smena za carevka zito tel 075 708 527 kiro 077 987 420

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070948638
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам