1 / 12
Apartmani Lapidarium
20 €
28.11.2022 18:37

Охрид / Охрид

Квадратура:

25 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Se iznajmuvaat apartmani vo stariot del na Ohrid.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Sonja
Потврден огласувач
071338968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам