Logo

Култиватор AGRINA 500

Број на оглас: 3315674 | Објавен на: 18.07.2019, 10:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Се продава малку користен култиватор од типот AGRINA 500
Опсег на орање (mm): 800-1100
Длабочина на орање (mm): 120-180
Брзини на менувач: 2+1
Пренос: на менувач
Модел на мотор:Агрина 500 4 тактен
Дијаметар × Од на клип(mm): 70×54
Зафатнина (ccm): 208
Максимална моќност: 6.5 hp(4.8 KW)
Работни тела: фреза и 2 х браздачи

 feniksim33

Потврден огласувач