1 / 1
Prodavam frizider beko so neispreven motor
1 €
05.04.2022 13:22

Шуто Оризари / Скопје

Frizider beko so neispraven motor tel 076 261 330

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
071314405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам