1 / 6
Се бара инвеститор за градба
1 €
10.07.2019 11:40

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

330 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Бараме инвеститор за изградба на деловно - комерцијален објект кој се наоѓа на почетокот на Булевар Гевгелија кој е во непосредна близина во центарот на Гевгелија. Плацот е со имотен лист и маркица за градба П + 1 + Пк со можност маркицата да биде променета на повеќе спрата. Плацот е на самата раскрсница до Хотелот Пелагонија. Плацот е на атрактивна локација.
☎ 078/501-998 078/412-040

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Хоризонт - Агенција за вработување
Потврден огласувач
078/264-328 076/440-091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам